Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zmienić Komuś Opis Gg..


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Na początek chciałem zaznaczyć iż to mój pierwszy tut i proszę o troche wyrozumiałości...

Jeśli taki tut był lub ten jest w złym dziale prosze o przeniesienie...

Na początek potrzebne jest nam (wstawiamy to przed każdą treścią opisu):

gg:/set_status?description=%

Tu jest tak jakby słowniczek:

a 61 41

b 62 42

c 63 43

d 64 44

e 65 45

f 66 46

g 67 47

h 68 48

i 69 49

j 6A 4A

k 6B 4B

l 6C 4C

m 6D 4D

n 6E 4E

o 6F 4F

p 70 50

q 71 51

r 72 52

s 73 53

t 74 54

u 75 55

v 76 56

w 77 57

x 78 58

y 79 59

z 7A 5A

Spacja to nr 20 a "%" odzielają litery

;)

Przykład:

asdtp.jpg

Uwaga!

w wielu przypadkach pokazuje się emotka w tym linku ":/"

więc trzeba rozdzielić i powedzieć ofiarze że trzeba złączyć...

Napewno ten sposób nie działa na komunikator AQQ

;)

Me gusta.

Opublikowano

kolejne dziecko neo ktore jest na JP ? -.-

 

Co do tematu... stare

 

JP było przykładowe...

A dzieckiem neo możesz nazywać siebie a nie mnie...

Me gusta.

Opublikowano

taaa przypadkowo wybrales te liczby... i O wyszlo JP... niestety ale nadal zostajesz dzieckiem neo

 

@edit

a do tego spamzor :O

Opublikowano

Kiedyś było można tym ludzi wkręcać , ale teraz jak już ktoś widzi w treści gg status to już nie wchodzi :D . Przynajmniej u mnie tak jest xD . Jak ktoś tego nie znał to mu się przyda , ale to już jest stare .

 
 
Opublikowano

taaa przypadkowo wybrales te liczby... i O wyszlo JP... niestety ale nadal zostajesz dzieckiem neo

 

@edit

a do tego spamzor :O

 

naucz się czytać na początek...

I spamzorem (cokolwiek to oznacza) możesz nazwać siebie...

 

Pozdrawiam.

Me gusta.

Opublikowano

@up

Wtf ? o.O ja nie umiem czytać ?.. z jakiej racji ?

Moze ty nie umiesz ?

P.s

Spamzor - spamer

6 postów na dzień to troche duzo ;)

Opublikowano

Można to umieścić w ramce na swojej stronie, "ofiara" nie zorientuje się, że zmieniłeś mu nick. I wtedy nie trzeba się bawić w %<znak>%<znak>... Można od razu swój tekst, poza spacjami i enterami.

Na AQQ działa, ale zmienia opis tylko GG, nie całego konta.

 

PS Ankiety raczej nie służą ocenianiu tutoriali.. Jest [ + ] i [ - ]

Opublikowano

dzięks, nie wiedziałem o tym :D

Tzn. dał mi ktoś kiedyś taki link, ale nie wiedziałem jak to się robi :P

Dumny członek MPCforum od 09 czerwca 2009 ;)

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...